1) 06 grudzień Odwiedziny Św. Mikołaja godz. 13:00. Wszystkie dzieci w tym dniu otrzymają prezenty niespodzianki, które wręczy im najprawdziwszy Mikołaj ze swoją Śnieżynką. 2) 11 grudzień Przedstawienie zimowe grupy 2,5-latków i 3-latków godz. 15:00. W tym dniu dzieci przed jakże liczną publicznością wystawią zimowe przedstawienia. 3) 12 grudzień Przedstawienie zimowe grupy 4-latków i 5-latków godz. 15:00. Będzie to drugi dzień występów, naszych małych artystów. Tym razem wystąpią najstarsze dzieci. 4) 13 grudzień Warsztaty bożonarodzeniowe dla rodziców godz.17:00-19:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do udziału w warsztatach bożonarodzeniowych, na których będziemy wykonywali różnorodne ozdoby świąteczne. Ozdoby te zostaną wystawione do sprzedaży w naszym przedszkolu na Bożonarodzeniowym Kiermaszu, którego dochód zostanie przekazany na rzecz dziecka chorego na ceroidolipofuscynoze neuronalną typu II. Zainteresowanych rodziców, którzy chcą w ten sposób pomóc prosimy o zapisywanie się na listę u nauczycieli Państwa pociech. 5) 17-19 grudzień Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny. Kiermasz, na którym będą sprzedawane ozdoby świąteczne. Zebrane pieniążki zostaną przekazane na rzecz nieuleczalnie chorego chłopca. 6) 21 grudzień Wigilia przedszkolna. W tym dniu wszystkie nasze przedszkolaki zjedzą wspólnie obiad przypominający wigilijną kolację.