JESIEŃ W PRZEDSZKOLU :-)

JESIEŃ ZAWITAŁA DO PRZEDSZKOLA!

DZIĘKUJEMY "RYBKOM" I ICH RODZICOM, ZA CUDOWNE DARY JESIENI PRZYNIESIONE DO PRZEDSZKOLA - DZIĘKI NIM, MOGLIŚMY STWORZYĆ NASZ JESIENNY STRAGAN! :-)

DOGOTERAPIA - "ZABAWY NA CZTERY ŁAPY"

INFORMUJEMY, ŻE DNIACH 15.10.2020 ORAZ 22.10.2020 ODBĘDĄ SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU ZAJĘCIA Z DOGOTERAPII - PROWADZONE PRZEZ MGR KATARZYNĘ SAWIŃSKĄ. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZOSTANĄ DO PAŃSTWA ROZESŁANE DROGĄ MAILOWĄ, W TYM  MIĘDZY INNYMI OPIS ZAJĘĆ. KAŻDA GRUPA WIEKOWA BĘDZIE MIAŁA SPOTKANIE OSOBNO, PONIEŻEJ PRZEDSTAWIAMY HARMONOGRAM:

15.10.2020 - OD GODZINY 9.00 - GRUPY "JEŻYKI", "MYSZKI", "ŻABY", "TYGRYSY"

22.10.2020 - OD GODZINY 9.00 - GRYPY "ELFIKI", "RYBY", "PSZCZOŁY", "MISIE"

Zachęcamy Państwa do zazanajamiania się z artykułami pedagogizującymi wysyłanymi do Państwa przez wychowawców, a także zamieszczanych na naszej stronie przedszkolnej. Ciekawą propozycją są artykuły/kampanie/akcje prezentowanie na stronie - FDDS - FUNDACJI DAJEMY DZIECIOM SIŁĘ. Odsyłamy do linku poniżej. Miłej lektury!

NASZA PLACÓWKA OTRZYMAŁA PO RAZ KOLEJNY PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W AKCJI CHARYTATYWNEJ "POMAGANIE PRZEZ UBRANIE", W ZAŁĄCZNIKU ZNAJDUJE SIĘ DOKUMENT. PRZYPOMINAMY CHARAKTER AKCJI - JEŻELI KTOŚ Z PAŃSTWA MA NIEPOTRZEBNE, NIEZNISZCZONE UBRANIA PO SOBIE, DZIECIACH LUB KOGOŚ Z RODZINY - ZAPRASZAMY, BY ZAPAKOWAĆ JE SZCZELNIE I PRZYNIEŚĆ DO PRZEDSZKOLA. W GÓRNEJ SZATNI ZNAJDUJE SIE TUBA, DO KTÓREJ WRZUCAMY UBRANIA. TE ZOSTANĄ ZWAŻONE I ZA KAŻDE KILOGRAMY ODZIEŻY ZOSTANĄ WYPŁACONE PIENIĄDZE DLA FUNDACJI - WROCŁAWSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI. NASZE PRZEDSZKOLE OD PONAD 3 LAT UCZESTNICZY W TYM PROJEKCIE! W DALSZYM CIĄGU LICZYMY NA PAŃSTWA POMOC!

DYŻUR DYREKTORA W PLACÓWCE - 07.09.2020 - 11.09.2020

DYREKTOR PLACÓWKI BĘDZIE DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI W DNIACH 07.09.2020 - 11.09.2020 W GODZINACH 15.30 - 17.30, JEŻELI KTOŚ Z PAŃSTWA BĘDZIE MIAŁ POTRZEBĘ ROZMOWY LUB PORUSZENIA INNYCH KWESTI ZWIĄZANYCH Z FUNKCJONOWANIEM PLACÓWKI ZAPRASZAMY. PRZYPOMINAMY, O ZACHOWANIU ŚRODKÓW BEZPIECZEŃSTWA (MASECZKA, DEZYNFEKCJA RĄK).

KALENDARZ UROCZYSTOŚCI - MIESIĄC WRZESIEŃ

14/09 – PROFILAKTYKA BEZPIECZNEGO ZACHOWANIA SIĘ CZ I – HIGIENA RĄK! - PRELEKCJA WE WSZYSTKICH GRUPACH WIEKOWYCH DOTYCZĄCYCH DBANIA O PRAWIDŁOWĄ HIGIENĘ RĄK.

15/09 – DZIEŃ KROPKI – USPRAWNIAMY MOTORYKĘ MAŁĄ, PRACE GRAFOMOTORYCZNE W KAŻDEJ GRUPIE WIEKOWEJ

16/09 – DZIEŃ PIERWSZEJ POMOCY – „ZERÓWKOWICZE” UCZĄ SIĘ OPATRYWAĆ RANY!

21/09 – ŚWIATOWY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA – KTO TO JEST TEN PRZEDSZKOLAK? UCZCIMY TEN DZIEŃ, ZABAWAMI I GRAMI, WYKONAMY ORDER WZOROWEGO PRZEDSZKOLAKA

23/09 – BAL PANI JESIENI! - 5-LATKI PRZYWITAJĄ PANIĄ JESIEŃ BALEM

29/09 – DZIEŃ KONSTRUKTORA – WIELKIE BUDOWANIE!

OPŁATY

PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM NOWYM ANKESEM DO UMOWY, KTÓRY PAŃSTWO PODPISYWALIŚCIE NA ROK SZKOLNY 2020/2021 OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE ULEGŁY ZMIANIE, 650 ZŁ CZESNE/ WYŻYWIENIE 14 ZŁ DZIENNIE. BARDZO GORĄCO PROSIMY, BY OPŁATY BYŁY DOKONYWANE SYTEMATYCZNIE DO 5 DNIA KAŻDEGO MISIĄCA.

ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJĘCIA DODATKOWE W PRZEDSZKOLU RUSZAJĄ OD DNIA 04.09.2020 (ZACZYNAMY W PIĄTEK ZAJĘCIAMI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO), POZOSTAŁE ZAJĘCIA OD 07.09. SZCZEGÓŁOWY PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH OTRZYMACIE PAŃSTWO NA WASZE SKRZYNKI MAILOWE, NAJPÓŹNIEJ DO DNIA 08.09.2020. DZIĘKUJĘMY ZA WYROZUMIAŁOŚĆ!

PODRĘCZNIKI

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 NASZA PLCÓWKA REALIZUJE PODRĘCZNIKI Z WYDAWNICTWA WSIP "PLANETA DZIECI"

OPŁAT ZA PODRĘCZNIKI NALEŻY DOKONAĆ NA NUMER KONTA PRZEDSZKOLA (NUMER KONTA TEN SAM, NA KTÓRY DOKONUJECIE PAŃSTWO PŁATNOŚCI ZA PRZEDSZKOLE).

WAŻNE! PRZELEW POWINIEN BYĆ OSOBNO - W TYTULE "PODRĘCZNIK, IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA" - OSTATECZNY CZAS ROZLICZENIA SIĘ ZA PODRĘCZNIKI MIJA 25.09.2020.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY HARMONOGRAM OPŁAT:

1) 3 LATKI KOSZT 100 ZŁ

PAKIET ZAWIERA: "KROPKI, KRESKI I PĘTELKI" ĆWICZENIA GRAFOMOTORYCZNE

KARTY OBSERWACJI TRZYLATKA

2) 4 LATKI 110 ZŁ

PAKIET ZAWIERA: "KROPKI, KRESKI I PĘTELKI" ĆWICZENIA GRAFOMOTORYCZNE

KARTY OBSERWACJI CZTEROLATKA

3) 5 LATKI 133 ZŁ

KARTY OBSERWACJI PIĘCOLATKA

6) 6 LATKI 133 ZŁ

DIAGNOZA DOJRZAŁOŚCI SZKOLNEJ.

"PLANETA DZIECI" ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA CAŁY ROK SZKOLNY

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE WSKAZÓWKAMI, KTÓRE PRZYGOTOWAŁO DLA WAS MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ. PROSIMY O PRZESTRZEGANIE TYCH ZASAD.