KALANDARZ UROCZYSTOŚCI MIESIĄC CZERWIEC

01/06/2021 – PIRACKI DZIEŃ DZIECKA – AHOJ! PRZYGODO! ZAPRASZAMY DZIECI DO WSPÓLNEJ ZABAWY OD GODZINY 13.15. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ROZPOWSZECHNIONE RODZICOM PRZEZ WYCHOWAWCÓW GRUP

11/06/2021 – ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO PRZEZ GRUPY 3 – LATKÓW „MYSZKI”, „JEŻYKI” POŁĄCZONE Z PASOWANIEM NA PRZEDSZKOLAKA

FORMA PRZEDSTAWIENIA - ZDALNA

15/06/2021 – ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO GRUP 4 – LATKÓW TYGRYSY” I „ŻABKI”

FORMA PRZEDSTAWIENIA - ZDALNA

18/06/2021 – ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO GRUP 5 – LATKÓW „ELFIKI”, „RYBY”

ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA PRZEZ GRUPY NAJSTARSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW „MISIE”, „PSZCZOŁY”

FORMA PRZEDSTAWIENIA – ZDALNA

21/06/2021 – DZIEŃ PLAŻOWICZA – PROSIMY O PRZYNIESIENIE STROJÓW KĄPIELOWYCH, ATRYBUTÓW PŁYWACKICH I WAKACYJNYCH

23/06/2021 – DZIEŃ OJCADZIECI PRZYGOTUJĄ NIESPODZIANKI DLA SWOICH TATUSIÓW :-)

23/06/2021 ZAJĘCIA PRZYRODNICZE POŁĄCZONE Z PIKNIKIEM W PARKU ZŁOTNICKIM - GRUPA „ELFIKÓW”, SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE UDOSTĘPNI WYCHOWAWCA GRUPY

28/06/2021– PROFILAKTYKA - BEZPIECZNE ZACHOWANIE PODCZAS WYPOCZYNKU WAKACYJNEGO NAD MORZEM I W GÓRACH

OGŁOSZENIE!

W ZWIĄZKU ZE ZBLIŻAJĄCYMI SIĘ CIEPŁAYMI DNIAMI I WYSOKIMI TEMERATURAMI PROSIMY, BY WYPOSAŻYĆ DZIECI W OKRYCIE GŁOWY (CZAPKI, KAPELUSZE, CHUSTKI), JAK RÓWNIEŻ KREMY Z FILTREM OCHORNNYM

WYSTAWA - DZIEŃ BOCIANA BIAŁEGO

"PEWNEGO DNIA Z RANA, ZOBACZYŁAM BOCIANA,

NA ŁĄCE ZIELONIUTKIEJ, STAŁ NA NODZE CIENIUTKIEJ!"

W HOLU PRZEDSZKOLA POJAWIŁY SIĘ BOCIANY BIAŁE, WYKONANE PRZEZ DZIECI Z POSZCZEGÓLNYCH GRUPY WIEKOWYCH, KAŻDY Z NICH INNY I KAŻDY WYJĄTKOWY!

WSZYSTKIM MAMOM PRZESYŁAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA!

"Mamo podaj rękę, niech ją ucałuję.
Dziś jest Twoje Święto - serdecznie winszuję.
Żyj mi mamo zdrowa, szczęśliwa, wesoła,
niech Ci żadna troska nie zasmuci czoła.
Niech Ci wszystko wokół radośnie się plecie.
Kocham Cię, ach kocham nad wszystko na świecie"

WSZYSTKIM MAMOM SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA MIŁOŚCI, ZDROWA I REALIZACJI!

ZACHĘCAMY DO PRZECZYTANIA BROSZURY PT. "DZIECI W WIRTUALNEJ SIECI. JAK CHRONIĆ DZIECKO PRZED ZAGROŻENIAMI CYFROWEGO ŚWIATA?" OPRACOWANEJ PRZEZ FUNDACJĘ EDUKACJI ZDORWOTNEJ I PSYCHOTERAPII WE WSPÓŁPRACY Z FUNDACJĄ INSYTYTUTU WIEDZY O RODZINIE I SPOŁECZEŃSTWIE.

DZIEŃ DZIECKA - "AHOJ! PIRACKO PRZYGODO!"

SZANOWNI RODZICE! KOCHANE DZIECI!

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE NASZE POCIECHY NA PIRACKI DZIEŃ DZIECKA ZORGANOZOWANY DNIA 01/06/2021 (WTOREK) NA TERENIE PRZEDSZKOLA. PLANOWANE ROZPOCZĘCIE ZABAWY NASTĄPI POMIĘDZY GODZINĄ 13.00 A 13.15 Z PODZIAŁEM NA GRUPY WIEKOWE.

ATRAKCJE, KTÓRE BĘDĄ DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH DZIECI TO MIĘDZY INNYMI: PIRACKIE POSZUKIWANIE SKARBÓW, MALOWANIE TWARZY, SKRĘCANIE BALONÓW, KOSZTOWANIE WATY CUKROWEJ, PIRACKIE KONKURENCJE SPORTOWE, POKAZ OGROMNYCH BANIEK MYDLANYCH.

W TYM DNIU OPRÓCZ NASZEGO PERSONELU PRZEDSZKOLENGO, NASZE POCIECHY ZABWIAĆ BĘDZIE DWÓCH PIRACKICH ANIMATORÓW, KTÓRZY SPECJALNIE DO NAS DOPŁYNĘLI Z SZEROKICH WÓD OCEANU :-)

PIRACKIE STROJE MILIE WIDZIANE! JEŻELI KTOŚ Z DZIECI DYSPONUJE TAKIM STROJEM ZAPRASZAMY DO PRZEBRANIA, LUB DO STWORZENIA WŁAŚNYCH PIRACKICH KOSTIUMÓW!

WIERZYMY, ŻE BĘDZIE TO NIEZPOMNIANE DZIEŃ, PEŁEN WRAŻEŃ I EMOCJI!

ZAPRASZAMY!

WYNIKI KONKURSU PRZEDSZKOLNEGO - "NADMORKI KLIMAT"

DRODFZY RODZICE!

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ WYKONANĄ PRACĘ I ZAANGAŻOWANIE, PONIŻEJ PREZENTUJEMY WYNIKI KONKURSU:

I MIEJSCE - MILLA SŁOMIŃSKA ("MYSZKI" - 3 LATKI")

I MIEJSCE - BLANKA KUBAŃ ("ELFY" - 5 LATKI)

II MIEJSCE - MATEUSZ BIELECKI ("JEŻYKI" - 3 LATKI)

III MIEJSCE - ALEKSANDRA DYBUL ("ELFY" - 5 LATKI") ORAZ MICHALINA DYBUL ("MYSZKI" - 3 LATKI)

GRATULUJEMY!

04.06.2021 - PRZEDSZKOLE NIECZYNNE

INFORMUJEMY, ŻE DNIA 04.06.2021 (PIĄTEK) PRZEDSZKOLE BĘDZIE NIECZYNNE. JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE DNIA 03.06.2021 (CZWARTEK) PRZYPADA USTAWOWO WOLNY DZIEŃ - BOŻE CIAŁO.

KONKUR RODZINNY - "NADMORSKI KRAJOBRAZ"

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W PRZEDSZKOLNYM RODZINNYM KONKURSIE NA STWORZENIE PRACY "NADMORSKI KRAJOBRAZ". KONKURS OGŁOSZONY ZOSTAŁ W ZWIĄZKU Z PRZYPADAJĄCYM 20 MAJA EUROPEJSKIM DNIEM MORZA.

TECHNIKA I FORMAT PRAC DOWOLNY, PRACE PROSIMY SKŁADAĆ DO 19.05 DO GRUP "RYBEK" ORAZ "MISIÓW" CZKAJĄ NAGRODY ORAZ DYPLOMY UCZESTNICTWA.

GORĄCO ZAPRASZAMY!

KALENDARZ UROCZYSTOŚCI - MIESIĄC MAJ

04/05/2021DZIEŃ STRAŻAKA ZAWÓD, NUMER KONTAKTOWY NA STRAŻ POŻARNĄ, ATRYBUTY STRAŻAKA – TEGO DNIA PORUSZYMY TE ZAGADNIENIA

05/05/2021 – MAJOWY CYKL ZAJĘĆ DLA 3 – LATKÓW „NASZE ZMYSŁY”

TEMATYKA PIERWSZA – ZMYSŁ WZROKU,ZABAWY, ZADANIA NA KOORDYNACJĘ WZROKOWĄ

06/05/2021 – OGŁOSZENIE KONKURSU NA NADMORSKI KRAJOBRAZ W ZWIĄZKU Z PRZYPADAJĄCYM W MAJU EUROPEJSKIM DNIU MORZA KONKURS RODZINNY, TECHNIKA I WYKONANIE DOWOLNE, SZCZEGÓŁY ZOSTANĄ PODANE

12/05/2021WIZYTA FOTOGRAFA – TABLO GRUP „PSZCZÓŁKI”, „MISIE”, ZDJĘCIA PLANOWANE OD GODZINY 9.00

12/02/2021 - MAJOWY CYKL ZAJĘĆ DLA 3 – LATKÓW „NASZE ZMYSŁY”

TEMATYKA DRUGA – ZMYSŁ SŁUCHU, ZABAWY, GRY I ZADANIA NA WYOSTRZENIE ZMYSŁU SŁUCHU

14/05/2021 – DZIEŃ HARRY POTTERA – ATRYBUTY, FRAGMENTY KSIĄŻKI

17/05/2021PROFILAKTYKA - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TELEFONÓW ZAUFANIA

19/05/2021 - MAJOWY CYKL ZAJĘĆ DLA 3 – LATKÓW „NASZE ZMYSŁY”

TEMATYKA TRZECIA – ZMYSŁ WĘCHU, ZABAWY Z ZAPACHAMI

20/05/2021- „ŚWIATOWY DZIEŃ PSZCZÓŁ” - O TYM JAK WAŻNE W NASZYM ŻYCIU SĄ PSZCZOŁY OPOWIE SAMA GRUPA „PSZCZÓŁEK”

20/05/2021 – POKAZ ILUZJI DLA GRUP 3, 4 LATKÓW – ZACZYNAMY OD GODZINY 9.15

26/05/2021 MAJOWY CYKL ZAJĘĆ DLA 3 – LATKÓW „NASZE ZMYSŁY”

TEMATYKA CZWARTA – ZMYSŁ DOTYKU, ZABAWY Z DOTYKANIEM FAKTUR, PRZEDMIOTÓW, KONSYSTENCJI

28/05/2021 – ŚWIATOWY DZIEŃ HAMBURGERA – OBIAD PRZEDSZKOLAKA W STYLU AMERYKAŃSKIM!

31/05/2021 – DZIEŃ BOCIANA BIAŁEGO – PREZENTACJA GRUPOWYCH BOCIANÓW W PRZEDSZKOLNYM HOLU.